UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij!

Grupy terapeutyczne

Zapraszamy

do udziału w nowej grupie terapeutycznej prowadzonej metodą psychodramy. Grupa adresowana jest do osób pragnących pracować nad sobą w Związkach. Wspólną doświadczenie rozpoczniemy 4 września 2017 roku. Spotkania odbywać się będą w Krakowie, ul. Podwale 1/9. Szczegółowe informacje znajdziesz poniżej.

Paula Hanuszkiewicz i Agnieszka Duda

 

GRUPA TERAPEUTYCZNA prowadzona metodą psychodramy w Warszawie

(Akademia Rodzinna, ul. Dominikańska 2)

 

Grupa rozpocznie się w październiku 2020 i będzie trwała do końca czerwca 2021

roku.

Spotkania będą się odbywały raz w tygodniu, W ŚRODY W GODZ.17:00-20:00.

Koszt to 130 zł za każde spotkanie

 

Udział w grupie poprzedza konsultacja, która pozwala wspólnie przyjrzeć się temu, na ile

grupa odpowiada na Twoje potrzeby i oczekiwania. Koszt konsultacji wynosi 100zł.

 

Kontakt i zapisy na konsultacje: psychodrama.nasluzewie@gmail.com

 

Prowadzące:

 

Ola Capiga-Łochowicz – certyfikowana psychoterapeutka i superwizor Polskiego Stowarzyszenia

Psychoterapii Tańcem i Ruchem, psychodramatystka, członek Polskiego Towarzystwa

Psychiatrycznego. Więcej informacji http://www.stowarzyszeniedmt.pl/pl/terapeuci-isuperwizorzy/

certyfikowani-psychoterapeuci/124-aleksandra-capiga-lochowicz

 

Ania Łoboda - trener dramy, lider bibliodramy wdł. Karty EBN Europejskiego Stowarzyszenia

Bibliodramy, psychodramatystka, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Więcej informacji: http://www.centrum.dramaway.pl/zespol/anna-loboda

 

Link do strony z pełną informacją:

http://www.sluzew.dominikanie.pl/index/pdf/grupa_terapeutyczna_psychodrama_Sluzew_2020-2021.pdf

 

 

Zapraszamy

 

Grupa terapeutyczno  - rozwojowa  dedykowana osobom zajmującym się pomaganiem innym.
(lekarz, pielęgniarka, terapeuta, psychoterapeuta, nauczyciel, pedagog, ksiądz, ratownik, HR, itp)
Grupa prowadzona będzie metodą psychodramy.
Charakter grupy: półotwarta.
Czas trwania I etapu: 12 spotkań. Spotkania raz w miesiącu w soboty,w godzinach 9 - 18.
Pierwsze wstępne spotkanie planowane jest 21.11.2020r.
Ośrodek Psychoterapii Aleje ul. Konduktorska 4, Warszawa

Osoby prowadzące:
Marta Maryl – dr n.med., certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, terapeuta i trener Polskiego Instytutu Psychodramy, wykładowca, prowadzi grupy na kursach psychoterapii, trener w szkoleniach w biznesie.

Ita Szpulak – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, w drodze do certyfikatu terapeuty Polskiego Instytutu Psychodramy.

 

Marta – 502 056 587
Ita – 508 280 023

 

 


 

 

 

podwalea.gif

 

Grupa terapeutyczna w Krakowie jest prowadzona rzez Mateusza Borowca i Łukasza Majchrzaka w siedzibie Instytutu, przy ul. POdwale 1/9.

Nowa grupa terapeutyczna rozpocznie się w najbliższych miesiącach.

Informacje o kwalifikacjach i spotkaniach w formie "poznania psychodramy" na stronie:

www.arche.krakow.pl/grupowa.html 

 

 


·        UWAGA!!! Trwają zapisy na kolejny warsztat terapeutyczny

 BIBLIODRAMA – „Przypowieść o Synu Marnotrawnym”.

 

Prowadzenie: Wiesława Piątek-Janicka – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, terapeuta i trener psychodramy, superwizor Psychodrama Association for Europe.

Dla: osób, które planują podjąć terapię grupową lub chcą doświadczyć na czym polega uczestnictwo w grupie terapeutycznej prowadzonej metodą psychodramy; dla tych, którzy już zakończyli proces terapii indywidualnej lub są w jej trakcie.

Organizacja zajęć i harmonogram: zajęcia w „małej grupie”,  maks. 14-osobowej. Warsztat trwa 16 godzin dydaktycznych (sob. 9.00 – 13.00 oraz 15.00 – 18.00; nd. 9.00 – 14.00).

Termin: 18 - 19 lutego 2016r.

Miejsce zajęć: siedziba Ośrodka „OPiS” Warszawa, ul. Pileckiego 106

Koszt warsztatu: 400 PLN (25 PLN za godzinę).

Zgłoszenia: informacje o kwalifikacji na ten warsztat można uzyskać w recepcji OPiS” (22) 644 65 89 (prosimy podać nr tel., oddzwonimy); 501 380 093; e-mail: osrodekopis@tlen.pl

UWAGA !!! termin warsztatu może ulec zmianie i wówczas ze znacznym wyprzedzeniem zostanie podany wszystkim zainteresowanym oraz ogłoszony na stronie internetowej Ośrodka OPiS. 


 

Terapautyczna grupa psychodramatyczna w Gliwicach

W Gliwicach przy ul. Górnych Wałów 26 funkcjonuje grupa terapeutyczna prowadzona metodą psychodramy. Przeznaczona jest ona zarówno dla osób, które mają już za sobą jakieś inne formy terapii (np. terapię indywidualną) lub są w jej trakcie (w tym przypadku uczestnictwo w grupie jest możliwe jedynie w porozumieniu z dotychczasowym terapeutą), jak i dla osób, które dotychczas nie przechodzily psychoterapii.

Uczestnictwo w tej grupie możliwe jest również dla osób szkolących się w psychoterapii i potrzebujących odbycia własnej psychoterapii.

Grupa spotyka się  raz w tygodniu w poniedziałki od godziny 17.00 do 20.00 w Gliwicach. Okres trwania terapii w tej grupie jest dostosowany do potrzeb każdej z osób, nie powinien jednak być krótszy, niż pół roku. 

Osoby prowadzące grupę to Agnieszka Polańska psycholog, psychoterapeuta z certyfikatem SNP PTP, terapeuta psychodramy Europejskiegi i Polskiego Instytutu Psychodramy oraz Jarosław Gliszczyński specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta i superwizor psychoterapii z certyfikatami SNP PTP, trener, terapeuta i superwizor psychodramy Europejskiego i Polskiego Instytutu Psychodramy.

Osoby zainteresowane uczestnictwem  proszone są o kontakt z Agnieszką Polańską - tel.503 029 185503 029 185 lub Jarosławem Gliszczyńskim - tel. +48 603 949 944+48 603 949 944

Konsultacja wstępna przed kwalifikacją do grupy bezpłatna.  


 

 

Ośrodek Psychoterapii, Psychodramy i Szkoleń „OPiS”

Grupy terapeutyczne prowadzone metodą psychodramy

GRUPA W WEEK-ENDY

Organizacja zajęć i harmonogram: zajęcia w „małej grupie”,  maks. 14-osobowej. Proces terapii będzie trwał 260 godzin dydaktycznych rozłożonych równomiernie w czasie ok.  2 lat. W tym okresie odbędzie się 13 weekendowych bloków terapeutycznych – każdy po 20 godzin dydaktycznych (sob. 9.00 – 13.00 oraz 14.30 – 19.00; nd. 9.00 – 13.00 oraz 14.30 – 18.00).

Pomiędzy blokami będą przerwy ok. 8-tygodniowe. W tym czasie każdy uczestnik grupy kontynuuje sesje indywidualne ze swoim terapeutą i z taką częstotliwością, jaka jest ustalona w kontrakcie terapeutycznym (uczestnictwo w grupie wymaga kontaktu terapeuty grupowego z terapeutą prowadzącym terapię indywidualną).

Do uczestnictwa w tej grupie zapraszamy też osoby szkolące się w psychoterapii i potrzebujące odbycia własnej psychoterapii.

Pierwsze spotkanie grupy: 26 - 27 listopada 2016r. (Są jeszcze wolne miejsca). Terminy kolejnych sesji będą ustalone na pierwszym spotkaniu (zawsze będzie to sobota i niedziela). Do letnich wakacji 2017r. przewidziane są jeszcze trzy spotkania grupy, a następne jesienią 2017r.

Prowadzenie: Mgr Wiesława Piątek-Janicka (certyfikowany psychoterapeuta, terapeuta, trener i superwizor psychodramy).

GRUPA „POPOŁUDNIOWA”

Organizacja zajęć i harmonogram: zajęcia w „małej grupie”,  maks. 12-osobowej. Proces terapii będzie trwał 96 godzin dydaktycznych rozłożonych równomiernie w czasie 1 roku. Zajęcia odbywają się 2 razy w miesiącukażda sesja trwa 4 godziny dydaktyczne (wtorki: 17.00 – 20.00).

Dla: grupa przeznaczona jest zarówno dla osób będących w trakcie terapii indywidualnej oraz dla tych, którzy zakończyli już proces terapii indywidualnej jak i dla osób, które dotychczas psychoterapii nie przechodziły. (W przypadku osób, które aktualnie są w indywidualnym procesie terapii uczestnictwo w grupie wymaga kontaktu terapeuty grupowego z terapeutą prowadzącym terapię indywidualną.)

Kwalifikacja do grupy: w formie indywidualnej konsultacji (bezpłatnej).

Pierwsze spotkanie grupy zaplanowano na 13 grudnia 2016r. (Są jeszcze wolne miejsca). Termin rozpoczęcia zajęć zostanie ustalony po zamknięciu listy uczestników grupy i ze znacznym wyprzedzeniem podany wszystkim zainteresowanym oraz ogłoszony na stronie internetowej Ośrodka OPiS.

Prowadzenie: Lek. med. Agata Majewska-Stefaniak (specjalista psychiatra, terapeuta psychodramy).

 

 


 

Stowarzyszenie Polski Instytut Psychodramy
ul. Michała Bałuckiego 6, 30-318 Kraków
NIP: 6762150959
PEKAO S.A. 22 1240 4689 1111 0000 5141 9185
Copyright © 2009. All rights reserved.