UWAGA! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanieZamknij!

Grupy terapii własnej

_________________________________________________________________________

 

 

Grupa  terapii własnej dla terapeutów ("self experience") w Warszawie. 

 

Adresowana jest do psychologów, lekarzy, pedagogów i innych specjalistów zajmujących się zawodowo leczeniem i pomocą psychologiczną. Jest formą własnego rozwoju i terapii.

·         TRWAJĄ ZAPISY do nowej grupy prowadzonej metodą psychodramy morenowskiej (termin rozpoczęcia zostanie ustalony po zamknięciu listy uczestników grupy i ze znacznym wyprzedzeniem podany wszystkim zainteresowanym.

·         Tę grupę prowadzą wyłącznie certyfikowani psychoterapeuci i trenerzy psychodramy

Wszystkie zajęcia odbywają się:

w siedzibie Ośrodka „OPiS” – Warszawa-Ursynów, ul. Pileckiego 106.

 

Zgłoszenia i dodatkowe informacje: recepcja OPiS” (22) 644 65 89 (prosimy podać nr tel., oddzwonimy); e-mail: osrodekopis@tlen.pl)

 

 


 

 

Terapeutyczna grupa psychodramatyczna w Gliwicach

W Gliwicach przy ul. Górnych Wałów 26 funkcjonuje grupa terapeutyczna prowadzona metodą psychodramy. Przeznaczona jest ona zarówno dla osób, które mają już za sobą jakieś inne formy terapii (np. terapię indywidualną) lub są w jej trakcie (w tym przypadku uczestnictwo w grupie jest możliwe jedynie w porozumieniu z dotychczasowym terapeutą), jak i dla osób, które dotychczas nie przechodzily psychoterapii.

Uczestnictwo w tej grupie możliwe jest również dla osób szkolących się w psychoterapii i potrzebujących odbycia własnej psychoterapii.

Grupa spotyka się  raz w tygodniu w poniedziałki od godziny 17.00 do 20.00 w Gliwicach. Okres trwania terapii w tej grupie jest dostosowany do potrzeb każdej z osób, nie powinien jednak być krótszy, niż pół roku. 

Osoby prowadzące grupę to Agnieszka Polańska psycholog, psychoterapeuta z certyfikatem SNP PTP, terapeuta psychodramy Europejskiegi i Polskiego Instytutu Psychodramy orazJarosław Gliszczyński specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta i superwizor psychoterapii z certyfikatami SNP PTP, trener, terapeuta i superwizor psychodramy Europejskiego i Polskiego Instytutu Psychodramy.

Osoby zainteresowane uczestnictwem  proszone są o kontakt z Agnieszką Polańską - tel.503 029 185 lub Jarosławem Gliszczyńskim - tel. +48 603 949 944

Konsultacja wstępna przed kwalifikacją do grupy bezpłatna.

 

Stowarzyszenie Polski Instytut Psychodramy
ul. Michała Bałuckiego 6, 30-318 Kraków
NIP: 6762150959
PEKAO S.A. 22 1240 4689 1111 0000 5141 9185
Copyright © 2009. All rights reserved.